CZ SK
Design for you

Bratislavský projekt SKY PARK roste před očima

Aktualizováno: 22.01.2019 20:14

Sky Park je jedinečný multifunkční projekt, navržený světovým architektonickým studiem Zaha Hadid Architects, který přináší do centra Bratislavy dosud nepoznanou úroveň bydlení a kancelářských prostor.

Projekt Sky Park se rozprostírá na území bývalé industriální zóny v těsné blízkosti centra Bratislavy. Ve dvou fázích přinese Sky Park na bratislavský realitní trh celkem šest výškových budov. Projekt počítá s minimální zastavěnou plochou, což umožní vytvořit v okolí věží nový městský park o rozloze více než 30 tisíc m2. Součástí projektu je i rekonstrukce historické budovy Jurkovičova teplárny, která je národní kulturní památkou. 

Součástí výstavby jsou tři třicetipodlažních rezidenční věže, které nabídnou více než 700 bytů, 1.100 nových parkovacích míst v podzemí projektu a 2.000 m2 ploch určených pro občanskou vybavenost. 

Společnost ProCeram je hrdým dodavatelem tohoto prestižního projektu v centru Bratislavy. V galerii si můžete prohlédnout, jak rezidenční věže rostou před očima a zároveň i budoucnost na vizualizaci projektu. 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.