CZ SK
Design for you

Proceram Plzeň – nově kuchyně Nobilia

Aktualizováno: 08.11.2018 10:29

Kuchyně Nobilia - německá kvalita za skvělou cenu

Hledáte kuchyň, která přesně vystihne Vaše potřeby a životní styl? Kuchyně Nobilia je to pravé. Nabízí kvalitní nadčasová řešení šitá přesně na míru Vašim potřebám. Moderní kuchyně od zmíněného výrobce Vás okouzlí svým designem, funkčností, a to vše za rozumnou cenu. Stačí si jen vybrat.

Výběr kuchyní je opravdu velký

Nabídka našich kuchyní je velmi široká. Z pestré modelové řady si vyberete styl, provedení i oblíbenou barvu. Od dekoru pracovní desky až po elegantní úchytky na dvířkách. Rozehrajte svoji fantazii a nechte se inspirovat v naší fotogalerii kuchyní Nobilia. Vyberte si podle svého srdce. Kuchyňská linka vás musí bavit!

Pokud nemáte jasnou představu a rádi byste se poradili s profesionály, pak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu barbora.hollova@proceram.cz nebo kristyna.cernickova@proceram.cz a nebo nám rovnou zavolejte na číslo 734 427 564. Jsme tu pro Vás. Pokud si raději kuchyni hned vyzkoušíte, tak Vás rádi přivítáme v našem novém showroomu na Proceramu v Plzni Jateční 32. Těšíme se na Vás!

Návrhem kuchyně vše teprve začíná

Naše kuchyňské studio nabízí kompletní servis. Kromě profesionálního návrhu kuchyně, zaměření a montáže, jsme schopni navrhnout i celý další interiér Vašeho domu či bytu tak, aby ladil s Vaší kuchyní. Například koupelnový nábytek, předsíňové i obývací stěny či jídelní stoly.
 
Značka Nobilia je zárukou kvality a proto věříme, že budete s novou kuchyní i našimi službami maximálně spokojeni.

Tým kuchyňského studia Proceram Plzeň
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.