CZ SK
Design for you

Krásná série Melt a umyvadla Ideal Standard ve slovenské kóji

Aktualizováno: 28.07.2021 13:46

Série Melt a designová umyvadla Ideal Standar si můžete nově prohlédnout naživo a zažít materiály na dotek.

Novinkou v naší slovenské vzorkovně je i kóje "Melt", v níž kromě nové série se stejnojmenným názvem od výrobce La Futura, najdete i designové umyvadlové mísy ze série Ipalyss od výrobce Ideal Standard. Zvolili jsme barevný odstín Pomegranate. Jde o novinku, reflektující nejnovější designové trendy. A to není jen suché konstatování - tenké stěny keramiky, trendové barvy a decentní, ale přitom výrazné tvary umožnující společně s obkladem a nábytkem vytvářet v koupelně opravdu originální kompozice.

My jsme k těmto umyvadlům vybrali již zmíněný obklad ze série Melt, v barvě Ivory. Tento materiál použili naši kolegové z výrobního závodu TechnoArt i na výrobu umyvadlové desky. Pokud Vás zaujaly i designové baterie, tak jistě oceníte informaci, že jde o baterie značky GRAFF ze série Phase, s barevným odstínem kartáčovaného niklu.

Ale i teď platí, že nejlepší je vidět na vlastní oči. A jelikož právě kvůli tomu naše kóje pro Vás zařizujeme, nezbývá nám nic jiného, ​​než Vás pozvat k nám na showroom, který najdete v prostorách centra bydlení New Living Center Bratislava, na Rožňavské 4.

 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.