CZ SK
Design for you

Slavnostní otevření vzorkovny

Aktualizováno: 10.11.2010 14:49

Dne 4. 11. 2010 jsme slavnostně otevřeli naší novou vzorkovnu v Praze na Zličíně, této výjimečné akce se zúčastnilo více jak 250 hostů.

Vážení obchodní přátelé, zákazníci, kamarádi,

dne 4. 11. 2010 proběhlo slavnostní otevření naší vzorkovny v Praze na Zličíně, kterého se zúčastnilo více jak 250 hostů. Tímto výjimečným večerem nás provázeli osobnosti z oblasti kultury a sportu – fotbalový reprezentant Vladimír Šmicer, Michal David a muzikáloví interpreti Tomáš Beroun, Linda Finková a Kamila Nývltová, pilo se víno pod dohledem enologa Ludvíka Budína a someliera Jiřího Mecnera. Samozřejmostí byl raut s vybranými pochoutkami, kávou, sladkostmi … a na závěr večera ochutnávka koňaku a doutník. Spokojené tváře hostů byly cílem tohoto večera a tento cíl byl naplněn. Výběr fotografií z akce naleznete zde. Cateringové služby pro nás připravila společnost Demínka / Event catering ( http://www.eventcatering.cz ), Jiří Mokrý - tel. 602 251 160.

Pokud si chcete prohlédnout všechny fotografie z tohoto večera, klikněte prosím zde. Nabízíme Vám rovněž možnost vyžádat si Vámi vybranou fotografii v tiskové kvalitě, nebo na Vaše přání Vámi vybranou fotografii z tohoto souboru umažeme :-) Obojí je možné přes službu Dotazy v sekci Kontakty.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří s námi tento výjimečný večer prožili …

                                                                                                       ….tým ProCeram
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.