CZ SK
Design for you

Série Rialto je další novinkou v našem katalogu

Aktualizováno: 08.07.2020 08:05

Rádi bychom Vám představili další z novinek, kterou jsme zařadili do našeho nového katalogu pro rok 2020. Jedná se o rozšíření úspěšné série Venice Villa z roku 2019 výrobce FMG, kde byla nyní kolekce doplněna právě o provedení Rialto.

Neglazovaná dlaždice, kde kresbu vytváří pouze slisovaná hmota v různých barvách. Předlohou jí bylo benátské teraso. Design je specifický, ale také typicky italský. Litá terasa se ale dělala i v České a Slovenské republice. Zde však byl jako plnivo používán hrubozrnný písek. Jako rozšíření této série byla kolekce doplněna o provedení Rialto právě s designem hrubozrnného písku. Nejedná se o glazovaný materiál, ale o skutečně slisované různobarevné hmoty.

Rialto je slinutá neglazovaná rektifikovaná dlažba, vyráběná v reliéfním, matném a leštěném provedení. Díky tomu, že se jedná o neglazovaný materiál s tvrdostí MOHS 8, je dlažba určena pro nejzatíženější typy objektů. Byla vybrána například pro nové prostory letiště Václava Havla. Z designového hlediska odpovídá terasu, které bylo používáno v mnoha historických budovách. Díky svému designu byla také zvolena pro podlahy nově budovaného hotelu Hyatt v Praze. Je na vás, kam tuto sérii použijete. Rozhodující je design, protože technické parametry vás nelimitují.

 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.