CZ SK
Design for you

Barber shop podle ProCeram v New Living Center Bratislava

Aktualizováno: 21.01.2022 13:05

Máme rádi výzvy a kreativní práci...v tomto projektu jsme si opravdu žádné meze nekladli. Pojďte se podívat, jak vypadá kóje barber shopu podle našeho návrhu.

Barber shopy se těší stále větší oblibě. Z takovýchto holičství byste měli nasát atmosféru tradice, luxusní péče a klidu. Je to místo pro vás, chvíle času, která patří právě jen vám.

Chtěli jsme vyzdvihnout originální jednoduchost. Projekt takovéhoto typu si zaslouží to nejlepší a tak jsme vybrali opravdové designovky, nadčasové motivy, ze kterých nespustíte oči, ale zároveň vás nebudou rušit přehnanou epesnostní.

Podlahu a částečně stěny zdobí nádherná řáda Venice Villa od firmy Iris. Z tohoto materiálu jsme zhotovili i umyvadlo či odkládací plochy a to vše ručně v naší dílně TechnoArt. Takováto umyvadla umíme připravit i pro vás. Můžete nás kontaktovat napřímo a my se vám rádi budeme věnovat.

Černý obklad vytváří příjemný kontrast a dává vyniknout detailu. Nemuseli jsme se dlouho rozmýšlet a rovnou jsme sáhli po námi oblíbené řadě B&W Marble od značky Floor Gres.

Nechali byste se v takovém interiéru ostříhat?

 

 

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
ProCeram - koupelny
|Copyright © 2010 - 2014 ProCeram a.s.